Suomen Vanhempainliitto ry

Finlands Föräldraförbund / Finnish Parents’ League

Y-tunnus: 0217199-7

Osoite:

Mariankatu 28 B 5, 00170 Helsinki

Toimiston sähköpostiosoite

toimisto@vanhempainliitto.fi

Laskut

Laskutustiedot (pdf)

Kartta

Ihmiset

Ulla Siimes

Kysy lisää!

Ulla Siimes

Toiminnanjohtaja / Executive director

+358 40 553 0981

ulla.siimes@vanhempainliitto.fi

Sari Haapakangas

Kysy lisää!

Sari Haapakangas

KT Erityiskasvastuksen asiantuntija / PhD, Consultant for Barrier-Free Education

+358 40 675 7599

sari.haapakangas@vanhempainliitto.fi

Leena Herlevi-Valtonen

Kysy lisää!

Leena Herlevi-Valtonen

Viestinnän asiantuntija / Communications Specialist

+358 44 755 1369

leena.herlevi-valtonen@vanhempainliitto.fi

Merja Korhonen

Kysy lisää!

Merja Korhonen

varhaiskasvatuksen asiantuntija / Consultant for Early Childhood Education

+358 44 341 4064

merja.korhonen@vanhempainliitto.fi

Anri Leveelahti

Kysy lisää!

Anri Leveelahti

Järjestötoiminnan asiantuntija / Consultant for NGO and Development

+358 44 755 1372

anri.leveelahti@vanhempainliitto.fi

Tuija Metso

Kysy lisää!

Tuija Metso

Erityisasiantuntija / Senior Consultant

+358 44 755 1371

tuija.metso@vanhempainliitto.fi

Aslak Rantakokko

Kysy lisää!

Aslak Rantakokko

Yhdenvertaisuusasiantuntija / Consultant on Equality Matters

+358 40 721 1300

aslak.rantakokko@vanhempainliitto.fi

Seija Suominen

Kysy lisää!

Seija Suominen

Hallinto- ja taloussihteeri

+358 44 755 1370

seija.suominen@vanhempainliitto.fi

Valtteri Tervala

Kysy lisää!

Valtteri Tervala

Järjestötoiminnan asiantuntija / Consultant for NGO and development

+358 44 755 1374

valtteri.tervala@vanhempainliitto.fi

Kysy lisää!

Laura Klemetti

Perhetyön asiantuntija / Consultant for Family work

+358 44 974 9500

laura.klemetti@vanhempainliitto.fi

Kysy lisää!

Minna Palmu

Projektiasiantuntija / Project Consultant

minna.palmu@vanhempainliitto.fi